SATIŞ SONRASI

Firmamızdan yapmış olduğunuz Paketleme Makineleri alışverişlerin de satın alınan ürünler üzerinde herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda sizlere yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki hususların önemle yerine getirilmesini rica ederiz.

Paketleme Makinelerin de Garanti Prosedürü;

  • Paketleme Makinelerimiz 3 yıl garantilidir.
  • Garantinin 3 yıl boyunca geçerli olmasını sağlayacak tek şart ise, arızalı makinenin hiç bir şekilde sökülmemiş ve başka bir servis tarafından ellenmemiş olması gerekmektedir.
  • Arızalı Paketleme Makineleri eğer telefon desteği ile çözüm üretilemez ise, 3 yıl boyunca yerimizde ücretsiz bakım ve onarım yapılmak üzere garantilenmektedir.
  • Yerimizde yapılacak servisler için kargo ücreti müşteriye aittir.

Yukarıda hususlara önemle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, www.floktek.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.

Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.....

  • Floktek Kimdir?
    Floktek olarak yaklaşık 10 (on) yıldır Tekstil, Konfeksiyon ve Kuru Temizleme Sektörlerine Askılı Elbise Ambalajlama Makineleri üretimi ve dağıtımını yapmaktadır. Tüm makineleri %100 yerli ve %100 kendi tasarımlarıdır.

  • floktek.com da alışveriş yapmak güvenli mi?
    floktek.com dan şu an için kredi kartı ile alışveriş yapılamamaktadır. Fakat PayPal ödeme opsiyonu ile kredi kartlı alışveriş yapılabilmektedir. Önümüzde ki dönemde bankalar ile yaptığımız sanal pos anlaşması ile kredi kartlı ve taksitli satışlarımızda başlayacaktır.