Telefon

+90 212 612 24 14

E-Posta

[email protected]

Gizlilik Poliçesi

Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, www.floktek.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

  • Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
  • Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri,kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  • Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak adletmektedir.
  • Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, Gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
  • Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.floktek.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri firmasının herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 • Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, kullanıcılara ve kullanıcıların www.floktek.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.floktek.com sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Floktek Makine Tekstil Ambalajlama Makineleri, değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.floktek.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.